KOHALETOIMETAMISVIIS JA –HIND

Ostetud kaup toimetatakse kohale tellimuse vormistamisel teatatud aadressile teie määratud viisil.
Internetipood Nutratech.eu pakub mitut kohaletoimetamisvõimalust.

 

 

 1. Pakiautomaat SmartPost – 3.99 EUR
  Praegu on neid rohkem kui 62 kohas ja need töötavad 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas. Paki kättesaamiseks peate automaadi näidikuekraanil sisestama koodi, mille saate SMS-iga ettevõttelt SmartPost.
  Saaremaale on kohaletoimetamisaeg päeva võrra pikem kui mandril. Kohaletoimetamine Hiiumaale üks kord 3 päeva jooksul.
  Paki hoiustamine automaadis kuni 7 päeva.
 2. Pakiautomaat Omniva – 3.99 EUR
  Enam, kui 100 Omniva pakiautomaati asuvad 45-s linnas ja alevikus üle Eesti. Omniva pakiautomaadid on alati avatud ning asuvad mugavasti ligipääsetavates kohtades.
 3. Pakiautomaat SmartPost (Soome) – 8 EUR
  Tellimuse kohaletoimetamine mis tahes aadressile, otse teie koduukseni. Seda kohaletoimetamisviisi kasutatakse raskete ja suuremõõtmeliste kaupade puhul.

 

Kauba saamisel ettevõtete Omniva ja SmartPost postiautomaadist üle vaadata pakend ning väliste kahjustuste korral teatada kahjustustest kohe e-posti teel post@nutratech.eu või kontakttelefonil +372 58 797 000.

 

KOHALETOIMETAMISTÄHTAEG

Laos olev kaup toimetatakse kohale 1-5 päeva jooksul Eesti ja Soome piires.

Juhul, kui teie tellitud kaupa pole laos ja seda tuleb tarnijalt tellida, mistõttu on kohaletoimetamine etteantud tähtajaks võimatu, ning muudel juhtudel, kui õigeaegne kauba kohaletoimetamine ei ole võimalik põhjustel, mis ei sõltu ettevõttest NUTRATECH EESTI OÜ, teavitama viivitusest tellimuses näidatud kontakttelefonil või e-posti aadressile 2 päeva jooksul alates ostu-müügi lepingu jõustumise hetkest ning teatame kauba uue kohaletoimetamise tähtaja.

Kui te pole kaubast enam kohaletoimetamistähtaja pikendamise tõttu huvitatud, on teil õigus tellimus tühistada ning teie makstud summa (koos kohaletoimetamismaksumusega) makstakse teile tagasi.

Müüja ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui selle põhjustasid kliendi antud ebatäpsed, poolikud või valed andmed tellimuse vormistamisel.

X